KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354200
nr 1235 4200
Dan Martin
(1910-1999), Sverige
Oljemålning, Dan Martin (1910-1999), landskap. Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm
Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:40:53
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr